۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲

افتتاح نمایشگاه عکس گروهی «سوچ» در سنندج افتتاح شد

گروه هنر: رئیس حوزه هنری استان کردستان از افتتاح دومین نمایشگاه عکاسی گروهی بانوان هنرمند و عکاس سنندجی با عنوان «سوچ» با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان امروز، 20 دی ماه در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج خبر داد.

امین مرادی، رئیس حوزه هنری استان کردستان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، دومین نمایشگاه عکاسی گروهی بانوان هنرمند و عکاس سنندجی با عنوان «سوچ» با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان امروز، 20 دی ماه در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج بازگشایی شد.

وی افزود: در این نمایشگاه 40 اثر با موضوع «زن» و با آثاری از مریم اشرفی، شیلان برهانی، شیما بدخشان، زهدیه حسامی، ژینا مدرس گرجی و گلاله یونسی در معرض دید علاقمندان گذاشته شده است.

رئیس حوزه هنری استان کردستان بیان کرد: با هدف معرفی هنرمندان زن و تشویق به حضور بیشتر بانوان در عرصه‌های هنری و ارائه آثار و توانمندی‌های هنری تحت عنوان «سوچ» که واژه‌ای کُردی و به معنی گوشه است، تا روز شنبه 25 دی ماه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر آماده بازدید است.

وی یادآور شد: علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در مدت یادشده از ساعت 10 تا 12 صبح و 17 الی 19 بعدازظهر به محل گالری سوره مراجعه کنند.

منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking