۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲

تدابیر مقام معظم رهبری تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است

گروه سیاسی: معاون امور مذهبی و تشکل‌های دینی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: خوشبختانه با هوشیاری مردم متدین و تدابیر رهبری همه افکار شوم دشمنان در طول زمان‌های مختلف خنثی و ناکام مانده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات در همایش بصیرتی ناظرین شورای نگهبان شهرستان بانه اشاره به نقش مقام معظم رهبری در هدایت کشور ایران اظهار داشت: نقش بی بدیل ولایت و رهبری در طول سی‌وهفت سال گذشته تمام توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی را خنثی کرده است.

وی افزود: دشمنان و نظام سلطه از همان زمان پیروزی انقلاب تا به امروز با انواع توطئه‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، جنگ سخت و جنگ نرم به مقابله با ملت مسلمان ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی برخاسته‌اند که خوشبختانه با هوشیاری مردم متدین و تدابیر رهبری همه افکار شوم دشمنان در طول زمان‌های مختلف خنثی و ناکام مانده است.

معاون امور مذهبی و تشکل‌های دینی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با اشاره به سران فتنه سال ۸۸ و نقش رهبری در خنثی کردن این فتنه بیان کرد: فتنه ۸۸ نقشه و نمونه‌ای از این طرح‌های استکبار به منظور ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بود که با درایت و بصیرت مقام معظم رهبری و حضور ملت ولایت مدار ایران ناکام ماند و به آرزوهای شوم خود نرسیدند.

فتنه ۸۸ سناریوی طراحی شده دشمنان داخلی و خارجی بود

وی با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ یک سناریوی از پیش طراحی شده توسط دشمنان داخلی و خارجی بود گفت: ادعای مضحک بروز تقلب در انتخابات ریاست جمهوری دستاویز اغتشاش عده‌ای در داخل و بهره‌برداری‌های سیاسی دشمن از این ماجرا شد و اگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی و هوشیاری مردم در این جریان نبود شیرازه نظام از هم می‌پاشید.

حجت‌الاسلام سادات افزود: توطئه و دشمنی‌های استکبار و نظام سلطه هرگز با ملت ایران تمام شدنی نیست و به همین دلیل است که رهبر معظم انقلاب به حفظ وحدت و ارتقای آمادگی دفاعی کشور تاکید دارند.

یکی از آموزه‌های مهم فتنه ۸۸ خطر سقوط خواص بود

وی خطر سقوط خواص را نیز یکی از آموزه‌های مهم فتنه ۸۸ برشمرد و اظهار کرد: در فتنه ۸۸ برخی از خواص که خود در رأس فتنه بودند و برخی دیگر که سکوت کرده بودند عملا سقوط کردند.

معاون امور مذهبی و تشکل‌های دینی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان به تلاش شبانه‌روزی دشمن در عرصه جنگ نرم و ایجاد تفرقه و شکاف در بین صفوف مسلمین هم اشاره کرد و گفت: امروز دشمن با بغض و کینه‌ای که از اسلام و مسلمانان دارد با برجسته کردن اختلافات مذهبی و حمایت‌های مالی و تجهیزاتی از آنان هدفی جز اسلام هراسی در دنیا و نابود کردن اسلام ندارد.

وی ضمن تاکید بر ارتقای بصیرت سیاسی و فرهنگی مردم، گفت: استکبار جهانی با راه‌اندازی کانال‌های متعدد ماهواره‌ای در عرصه جنگ نرم به دنبال استحاله فرهنگی و عقیدتی مردم به‌ویژه جوانان است و می‌خواهد با القای فرهنگ غربی خیانت و بی‌غیرتی را در جامعه رواج دهد و فرهنگ اروپایی و غربی را جایگزین فرهنگ ناب اسلامی کند.

معاون امور مذهبی و تشکل‌های دینی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: شعار جهانی شدن و تلاش غربی‌ها در گسترش دادن به شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی نیز یکی از اقدامات غرب در همین راستاست که می‌خواهند از این طریق فکر مردم و جوانان ما را نیز بر اساس مبانی فکری و فرهنگی خود مهندسی کنند.

وی با اشاره به نقش رهبری و ولایت فقیه در ناکام گذاشتن همه طرح‌ها و نقشه‌های دشمنان گفت: امروزه نه تنها مردم ایران بلکه کشورهای دیگر اسلامی منطقه همانند عراق و سوریه نیز از این نعمت بهره‌مند هستند و مقاومت و پیروزی‌های خود در برابر دشمنان را مرهون اطاعت از ولایت و رهبری می‌دانند.

سادات یادآور شد: دشمن با هزینه کردن سرمایه‌های مادی و انسانی هنگفت به قصد غارت این کشورها آمده بود اما امروز می بینیم که جمهوری اسلامی ایران بیشترین نفوذ و تاثیر را در این کشورها دارد و با حمایت‌های خود که ناشی از تعصبات دینی بوده مانع از نحقق اهداف شوم دشمنان دین در این ممالک اسلامی شده است.

منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking