۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۷

وزیر بهداشت و درمان:

توجه به بیماران خاص از دغدغه‌های مرحوم آیت‌الله رفسنجانی بود

توجه به بیماران خاص از دغدغه‌های مرحوم آیت‌الله رفسنجانی بود
شهرری-وزیر بهداشت و درمان گفت: در دیداری که دیروز با مرحوم آیت‌الله رفسنجانی داشتم، ایشان در زمینه توجه به بیماران خاص تذکر دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش بزرگداشت نقش روحانیت در توسعه سلامت عصر دوشنبه به مناسبت بزرگداشت رحلت جانگداز حضرت آیت‌الله سید رضا فیروز آبادی در مسجد فیروزآبادی شهرری برگزار شد.

در این همایش سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت:روحانیت از متن مردم و از خود مردم است.

وی افزود: مردمی بودن روحانیت بزرگترین ثروت برای آنان به شمار می‌رود، روحانیت در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سلامت و غیره خدمات شایانی به کشور داشته است.

هاشمی  اظهار داشت: امروز بیمارستان آیت الله حائری شیرازی، بیمارستان آیت الله گلپایگانی و بیمارستان آیت الله فیروز آبادی صدق این مدعا بوده که سال ها است به مردم خدمات رسانی می‌کند.

وزیر بهداشت و درمان گفت: سلامت مردم برای روحانیت در جایگاه بسیار مهمی قرار دارد و این مهم جدای از خیر خواهی، کسب رضایت الهی نیز به شمار می‌رود.

وزیر بهداشت با بیان اینکه روحانیت در مناطق محروم بسیار نقش آفرین عمل می‌کنند، عنوان کرد: روحانیت با جذب خیرین و کمک‌های انسان دوستانه کمک قابل توجهی به مناطق محروم دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه روحانیت از اعتبار خود استفاده می‌کند تا مشکلات مردم را برطرف کند، گفت: روحانیت با مشاهده مشکلات مردم این امور را به سمع و نظر مسؤولان می‌رسانند و این مهم در راستای رفع آن مشکلات بسیار حائز اهمیت است.

هاشمی با اشاره به آخرین دیدار وی با آیت‌الله رفسنجانی که دیروز بود، خاطر نشان کرد: دیروز در مصاحبتی که با ایشان داشتم، تذکری در زمینه توجه به بیماران خاص داشتند که نشان از دغدغه ایشان نسبت به بیماران خاص داشت.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking