۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۷

معاون عمرانی استانداری قزوین:

۳۰ درصد اعتبارات عمرانی قزوین به راهها اختصاص دارد

۳۰ درصد اعتبارات عمرانی قزوین به راهها اختصاص دارد
قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: ۳۰ درصد اعتبارات عمرانی استان به بخش راهها اختصاص می یابد تا توسعه و ایمن سازی جاده ها تسریع شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی فرخزاد روز دوشنبه در مراسم معارفه مدیر کل جدید راه و شهرسازی استان قزوین گفت: علیرغم محدودیت منابع اعتباری حدود ۳۰ درصد اعتبارات استانی در طرح های راه و شهرسازی است که می توانیم بخشی از پروژه ها را اجرایی کنیم.

وی افزود: از محل سفر رئیس جمهور وهیئت دولت به استان خوشبختانه در روزهای اخیر ۵۴۰ میلیارد تومان از این اعتبارات تخصیص یافت که می توانیم طرح های ایمنی راهها را اجرا کنیم.

فرخزاد بیان کرد: در حوزه مسکن هم کارهای زیادی در استان شده اما به نظر می رسد در ساخت و سازها باید بازنگری کنیم تا تخلف کمتر صورت گیرد زیرا بخشی از تخلف ها مربوط به ما مدیران است که نتوانسته ایم جوابگوی نیازها باشیم.

معاون عمرانی استانداری قزوین تصریح کرد: گاهی با یک تدبیر مدیریتی می توانیم به نیازهای مردم پاسخ دهیم و جلوی تخلف را بگیریم اما با سخت گیری باعث ایجاد مسیری اشتباه شده ایم و مراجعات مردم به شهرداری را بالا برده ایم.

وی اضافه کرد: در یک منطقه مانند نصرت آباد با یک تغییر کاربری می توانستیم یک پارک که از درخواست های قدیمی مردم است پاسخ دهیم اما به بهانه مخالفت با هرگونه تغییر کاربری موجب نارضایتی مردم شده ایم در حالی که با تدبیر این موضوع حل شدنی است.

فرخزاد یادآورشد: ۵۰ درصد فعالیتهای عمرانی مرتبط با راه و شهرسازی است لذا نیازمند ارتباط بیشتر مسئولان این بخشها هستیم تا کارها شتاب گیرد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات حامد مانی فر، مدیرکل سابق، مسعود حق لطفی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین معرفی شد.

حق لطفی در کارنامه خود مسئولیتهایی چون مشاور فنی، اجرایی و معاونت فنی و عمرانی شهرداری قزوین، معاون راهداری و معاون راه روستایی اداره راه و شهرسازی استان قزوین را بر عهده داشته است.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking