۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۱

قرآن تنها تکیه گاه در مقابل تهدیدات است

قرآن تنها تکیه گاه در مقابل تهدیدات است
شازند - ایرنا - فرماندار شازند گفت: قرآن تنها تکیه گاه مناسب در مقابل همه تهدیدات به ویژه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است.

به گزارش ایرنا، غلامعباس میرزائی روز دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره قرآنی گلهای فاطمی و گلهای محمدی با اعلام این مطلب افزود: قرآن اصلی ترین منبع در مقابل تهدیداتی است که از دشمن به اسلام ضربه میزند لذا همه مسئولان موظفند تمام تلاش خود را در جهت ترویج فضای قرآنی در جامعه به کار گیرند.
وی افزود : بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خدمات بسیاری در زمینه ترویج علوم قرآنی انجام شده است ولی به سبب وسعت معنوی قرآن کریم باید اقدامات تخصصی و علمی بیشتری صورت بگیرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز در این نشست در سخنانی از قرآن به عنوان نسخه هدایت الهی یاد کرد و افزود: قرآن کریم سند آزادگی انسان است و انسان به هر میزان با قرآن کریم انس داشته باشد و مفاهیم و معارف آن را درک کند از درجه آزادگی بیشتری برخوردار خواهد بود.
حجت الاسلام صفر قربانپور افزود: چهارمین جشنواره قرآنی گلهای محمدی و گلهای فاطمی سال آینده در 11 شهرستان استان مرکزی اجرا و مرحله استانی آن در اواخر مردادماه سال جاری برای سنین 6 تا 17 در شهرستان شازند برگزار می شود.
وی گفت: چهارمین جشنواره قرآنی گل های محمدی و گل های فاطمی در رشته های مختلف از جمله قرائت، نقاشی، هنری، مفاهیم و.مسابقات در شهرستان ها برگزار می شود.
3075/7111/ خبرنگار: ابوالحسن خزائی پور** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده اصفهانی

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking