۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۱

درخواست سخنگوی شرکت گاز گلستان/ مشترکان صرفه جویی کنند

درخواست سخنگوی شرکت گاز گلستان/ مشترکان صرفه جویی کنند
گرگان - ایرنا - سخنگوی شرکت گاز گلستان با گلایه از مشارکت کمرنگ مشترکان در کاهش مصرف طی روزهای اخیر، گفت که انتظار است مشترکان صرفه جویی را در مصرف گاز بیشتر مد نظر قرار دهند.

سید جواد موسوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دمای هوای استان در چند روز گذشته ثابت و مطلوب بوده ولی آمار روزانه نشان می دهد که میانگین مصرف گاز افزایش داشته است.
به گفته وی؛ طبق آمارهای به دست آمده، میانگین مصرف شبانه روزی مشترکان گاز در گلستان طی چند روز اخیر، 9.5 میلیون متر مکعب بوده است.
وی از مشترکان گلستانی درخواست کرد به توصیه ها در صرفه جویی گاز توجه و عمل کنند تا از افت فشار و هدر رفت سرمایه ملی جلوگیری و امکان تامین گاز برای همه مردم فراهم باشد.
موسوی همچنین تاکید کرد که گاز گلستان مشکلی در تامین نیاز استان در این فصل ندارد و بخشی از گاز مصرفی که از محل واردات گاز ترکمنستان تامین می شد نیز با مدیریت از محل تولید داخلی جبران می شود.
به گزارش ایرنا شرکت «ترکمن گاز» ترکمنستان که بخشی از گاز مصرفی استان های شمالی ایران از جمله گلستان را تامین می کرد، از 12 دی امسال با ادعای طلب مالی ، صادرات گاز به ایران را قطع کرده است.
شرکت گاز گلستان علاوه بر واحدهای تولیدی و صنعتی و جایگاه های سوخت سی ان جی، 500 هزار مشترک خانگی دارد، میزان مصرف بخش خانگی در روز عادی و خارج از فصل زمستان بین 6 تا هشت میلیون متر مکعب است.
6204/1648
خبرنگار : علی اصغر تیموریان ** انتشار : پری سالارنیا

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking