۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۹

پیگیری مصوبات ناتمام، نتیجه حضور هدفمند مدیران در کارگروه های تخصصی است

پیگیری مصوبات ناتمام، نتیجه حضور هدفمند مدیران در کارگروه های تخصصی است
گرگان – ایرنا – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: پیگیری مصوبات ناتمام، برنامه ریزی برای حل مشکلات و پیدا کردن راهکارهای جدید برای توسعه ، نتیجه حضور با برنامه و هدفمند مدیران استان در جلسات و کارگروه های تخصصی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی اصغر طهماسبی روز یکشنبه در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده گلستان که با حضور مشاور امور زنان و خانواده وزیر کشور در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: هیچ جلسه ای در گلستان با هدف گذراندن بیهوده وقت برگزار نمی شود و یکی از دلایل رشد محسوس استان در بخش های گوناگون، توجه به نتیجه بخش بودن جلسات استانی است.
وی بیان کرد: به عنوان نمونه مصوبه روی زمین مانده تعطیلی کشتارگاه های سنتی پس از 12 سال و با وجود مقاومت قصابان اجرا شد و در نتیجه آن باعث گردیده که گوشت قرمز به عنوان یکی از اجزای ثابت سبد کالای خانوارها و سالم روانه بازار می شود.
معاون استاندار گلستان به ضایعه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد و گفت : متاسفانه عده ای به دنبال سوء استفاده از صداقت مردم هستند، اما با هوشیاری و رصد کامل شرایط و اوضاع، اجازه سوء استفاده به هیج فرد و گروهی داده نمی شود و مطالب فضاهای مجازی به طور کامل کنترل می شود.
وی همچنین به ظرفیت بالا و جایگاه مشاوران و به خصوص مشاوران بانوان ادارات و بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: متاسفانه بر خلاف بسیاری از کشورهای پیشرفته از ظرفیت این مشاوران برای تکمیل اندیشه های مدیران و پیشبرد مطلوب برنامه ها و طرح ها استفاده نمی شود.
معاون استاندار گلستان بیان کرد: با وجود سهم اندک مشاوران در نهادها و دستگاه ها ، گلستان پیشرفت مطلوبی در رونق سازمان های مردم نهاد دارد و شرایط مناسب فعالیت و سهیم شدن آنان در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها فراهم شده است.
طهماسبی بدون بیان آماری افزود : به عنوان نمونه در دولت تدبیر و امید تعداد سازمان های مردم نهاد فعال گلستان رشد بیش از 100 درصدی داشت و بسیاری از آنها پایه گذار اقدامات ارزشمند و ماندگاری در بخش های گوناگون استان شدند.
3091 /1648
* خبرنگار : میثم محسنی ** انتشار : پری سالارنیا

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking