۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۶

بیانیه تسلیت روحانیون و طلاب کردستان

بیانیه تسلیت روحانیون و طلاب کردستان
سنندج- ایرنا- ائمه جمعه و جماعت، مدرسین و شوراهای افتاء، روحانیون و طلاب استان کردستان به مناسبت ارتحال جانکاه چهره پر فروغ انقلاب اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا متن پیام تسلیت روحانیون اهل سنت کردستان به شرح زیر است.
رحلت مجاهد نستوه، عالم جلیل‌القدر، مبارز انقلابی، مدافع حقوق مردم، سیاستمدار گرانقدر، پشتیبان همیشگی انقلاب اسلامی، یار و یاور امام خمینی(ره) و رفیق و همرزم و همراه مقام معظم رهبری (مدظله)، سردار سازندگی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که از استوانه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و از سابقون در مبارزات منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی بود، ضایعه‌ای عظیم و مصیبتی طاقت سوز است.
عالم مجاهد، انقلابی نستوه و یار دیرین حضرت امام رضوان الله تعالی علیه که عمر پر برکت خود را در شکل گیری انقلاب اسلامی، استقرار نظام جمهوری اسلامی و ایفای مسئولیت های خطیر در اداره کشور و دفاع مقدس سپری کرد به دیدار معبود شتافت. نام، یاد و آموزه های آن یار سفر کرده همواره بر تارک ایران و انقلاب اسلامی در درخشش و الگوی وفاداران به آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود.
بی شک خاطره مجاهدت های آن فقید سعید در مسیر پیروزی انقلاب، تثبیت، تحکیم و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران و نیز کوشش ها و تدابیری که برای تحقق آرمان عدالت اجتماعی، رفع فقر و توسعه همه جانبه ایران اسلامی در مسئولیت های خطیر مبذول داشت، در اذهان و قلوب ملت بزرگوار ایران و نیز در تاریخ میهن اسلامی ماندگار خواهد بود.
ما ائمه جمعه و جماعت، مدرسین و شوراهای افتاء ، روحانیون و طلاب اهل سنت استان کردستان این واقعه جانکاه را به محضرشریف مقام معظم رهبری(مدظله) و نیز به بازماندگان محترم و ارادتمندان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض می نماییم و از درگاه ایزد منان برای آن شخصیت اثر گذار و فرزانه، علو درجات و برای بازماندگانش صبر و اجر مسألت می‌نماییم.
6108/1904
**خبرنگار: امید بهمنی/**انتشار دهنده: مسعود احمدی

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking