۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۳

نماینده ولی فقیه در سپاه بندرترکمن؛

دشمن چشم دیدن وحدت حاصله را ندارد/ وحدت بهترین ابزاری است که میتوان در جنگ نرم در مقابل دشمن پیروز شد

دشمن چشم دیدن وحدت حاصله را ندارد/ وحدت بهترین ابزاری است که میتوان در جنگ نرم در مقابل دشمن پیروز شد
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه بندرترکمن گفت: این ارتباطی که در استان بین علمای شیعه و سنی به وجود آمده است، دشمن چشم دیدن این همدلی ها را ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلیمن مجتبی طاهری صبح امروز در جمع طلاب و اساتید حوزه علمیه نور العدل اظهار کرد: در سطح جهان انقلاب های فروانی صورت گرفته است ولی متفاوت تر و بزرگ تر از همه این انقلاب ها انقلاب اسلامی ایران بوده است.

حجة الاسلام طاهری ادامه داد: تمام دنیا در حال دشمنی با کشور ما بوده اند ولی در حال حاضر نه تنها نتوانستند به این انقلاب ضربه بزنند بلکه در حال حاضر این انقلاب یکی از ابَر قدرتهای منطقه است.

وی با بیان این مطلب که دشمن ما هیچ گاه از دشمنی خودش دست بر نمی دارد تاکید کرد: دشمنان در همه حال مشغول ضربه زدن به این انقلاب هستند، یکی از مهمترین اقداماتشان ایجاد فاصله بین علمای شیعه و سنی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندر ترکمن تصریح کرد: تمام تلاش دشمنان دین ما این است که هیچ رابطه ای بین مسلمانان وجود نداشته باشد، دشمن چشم دیدن این همنشینی ها را ندارد اگر نسبت به این قضیه بی تفاوت باشیم ضربه خواهیم خورد.

طاهری تاکید کرد: امروزه شاهد این هستیم که دولت آل سعود مستقیم وغیرمستقیم مشغول ضربه زدن به اسلام هستند، و گاهی اوقات هم با کمک کردن اسرائیل میخواهند به صورت غیر مستقیم به اسلام صدمه بزنند.

وی در پایان گفت: به هیچ عنوان نگذاریم دشمن ما در بین ما رسوخ کند و بین ما فاصله ایجاد کند، وحدت و اتحاد بزرگترین ابزاری است که میتوان در جنگ نرم بر علیه دشمن پیروز شویم.

منبع : دانا
website tracking