۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸

هوشیاری در برابر تهاجم فرهنگی رسالت مهم دلسوران نظام اسلامی است

هوشیاری در برابر تهاجم فرهنگی رسالت مهم دلسوران نظام اسلامی است
مامونیه - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و فرهنگی استاندار مرکزی گفت: هوشیاری در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان و تلاش حداکثری برای تحقق اهداف اقدصاد مقاومتی مهمترین رسالت دلسوزان نظام اسلامی است.

به گزارش ایرنا، شکرالله حسن بیگی روز دوشنبه در آیین معارفه فرماندار زرندیه افزود: تغییر در بدنه دولت به منظور دمیدن نیروی تازه در رگ های اجرایی نظام امری ضروریست و تمامی تلاش دولت بر این گذاشته شده تا در زمان باقی حداکثر خدمت انجام شود.
وی بیان کرد:خدمت صادقانه و تهعد در کار خصلت مدیر کارآمد است و تا وقتی در مسئولتی گمارده شده باید تمامی تلاش را برای پیشبرد امور به کار برد.
امام جمعه شهرستان زرندیه نیز در این آیین گفت: مردم و مسئولان از ارکان حفظ و تقویت نظام اسلامی هستند و هوشیاری در برابر هر حرکتی که چرخ تولید و پیشرفت نظام را کند کند ضروریست.
حجت الاسلام ابراهیمی افزود:مولفه خدمت رسانی یکدلی و اتحاد است و نباید از این مساله غافل شد.
نماینده مردم ساوه وزرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: خدمت رسانی مسئولانه تاکید دین مبین اسلام است و همه مسئولان در در هرده و مقامی باید به این مهم پایبند باشند.
محمد رضا منصوری افزود: معضلات شهرستان زرندیه باید با جدیت و در سایه در بخش های مختلف شهرستان دنبال شود.
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دوبانده شدن مسیر مامونیه به ساوه در دهه فجر آغاز می شود و در زمینه کاستی های حوزه بهداشت و درمان زرندیه نیز پیگیری برای رساندن تخت های بیمارستانی به 120 تخت در دست انجام است.
در این آیین جعفر نخستین به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان زرندیه معرفی و از خدمات محمد کردی فرماندار سابق این شهرستان تقدیر شد.
شهرستان زرندیه به مرکزیت شهر مامونیه با جمیعت 57هزار و153 نفر دارای 2 بخش مرکزی و خرقان و پنج شهر مامونیه ،پرندک ،زاویه ،خشکرودو رازقان است.
4896/6013/خبرنگار: حمید فرقانی***انتشار دهنده:مژگان حیدری

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking