۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۶

تسلیت شخصیت ها و مسئولان استان قزوین در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

تسلیت شخصیت ها و مسئولان استان قزوین در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
قزوین-ایرنا- گروه ها، شخصیت ها و مسئولان استان قزوین با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدیق و دیرین امام (ره) و رهبری را تسلیت گفتند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این پیام ها با اشاره به سوابق انقلابی آیت الله هاشمی رفسنجانی و نقش وی در مبارزات دوران ستمشاهی، از آن مرحوم به عنوان یار و یاور بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری یاد کرده و خدمات درخشان آن شخصیت بزرگ به انقلاب و نظام را در طول عمر با برکت خود، برجسته و کم نظیر دانسته اند.
در این پیام ها، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی به محضر مبارک حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده و بستگان آن مرحوم، ملت مومن و انقلابی ایران بویژه مردم رشید استان قزوین تسلیت گفته شده است.
ساعتی پس از اعلام ضایعه درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و فریدون همتی استاندار با صدور پیام های جداگانه درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند که متن این پیام ها به شکل جداگانه بر خروجی خبرگزاری جمهوری اسلامی قرار گرفته است.
آیت الله علی محمدی تاکندی استاد حوزه های علمیه قزوین، آیت الله علی اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان، آیت الله هادی باریک بین امام جمعه پیشین و نماینده سابق ولی فقیه در استان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیام و بیانیه هایی ضایعه درگذشت آیت الله هاشمی را تسلیت گفت.
فرمانداران و بخشداران و همچنین سیده حمیده زرآبادی و داوود محمدی نمایندگان قزوین، آبیک و البرز، بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان و روح الله بابایی صالح نماینده بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی نیز در پیام های جداگانه ای درگذشت آیت الله هاشمی را تسلیت گفتند.
3013/ 4104 / 6128 *خبرنگار: رضا اولادی ** انتشار دهنده: وحید مقدم سلیمی

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking