۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳

توزیع هدایای مقام معظم رهبری در مدارس کردستان

توزیع هدایای مقام معظم رهبری در مدارس کردستان
سنندج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: بیش از 10 هزار دست هدیه دفتر مقام معظم رهبری به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در میان دانش آموزان مدارس حاشیه و روستاهای نواحی یک و 2 سنندج توزیع می شود.

رشید قربانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: طرح توزیع کفش و پوشاک میان دانش آموزان شهرستان ها و مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته استان، توسط دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با همت موسسه بنیاد علوی از سال 85 در حال اجراست و امسال نیز این هدایا در بین دانش آموزان مدارس حاشیه و روستاهای نواحی یک و دو سنندج توزیع می شود.
وی افزود: هدایای دفتر مقام معظم رهبری شامل 10 هزار و 505 دست کفش، شلوار و تی شرت برای پسران و کفش و مانتو و شلوار برای دختران به ارزش 10 میلیارد ریال است.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه توزیع هدایا در سایه عنایات ویژه مقام معظم رهبری به دانش آموزان مناطق محروم در سراسر کشور در حال اجرا است،گفت: محرومیت زدایی و تشویق دانش آموزان مناطق محروم از اهداف این طرح است.
به گفته وی امسال برای نهمین سال متوالی این هدایا در بین دانش آموزان مناطق محروم توزیع می شود و با اجرای آن در نواحی یک و دو سنندج، کلیه 16 شهرستان، منطقه و ناحیه استان تحت پوشش کامل این طرح قرار گرفته اند.
هم اکنون 275 هزار دانش آموز کردستانی در سه هزار و 700 مدرسه و 14 هزار کلاس درس مشغول به تحصیل هستند.
7348/1904
**خبرنگار: افسانه گلباغی/**انتشار دهنده: مسعود احمدی

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking