۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶

والیبالیست‌ها ویزای ژاپن گرفتند

اعضای تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک ویزای ژاپن گرفتند.
خبرگزاری فارس: مسابقات والیبال انتخابی المپیک از هشتم تا شانزدهم خرداد ماه در توکیوی ژاپن برگزار می‌شود و 14 بازیکن ایران باید به فدراسیون جهانی معرفی شده و راهی توکیو شوند.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی از مدت‌ها قبل اقدامات اولیه برای گرفتن ویزای ملی‌پوشان را انجام داده و حالا خیال ملی‌پوشان از گرفتن ویزای ژاپن راحت است، چراکه ویزای نفرات مدنظر کادر فنی صادر شده است.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) این رقابت‌ها از هشتم خردادماه سال 95 آغاز می‌شود و تا 16 خردادماه به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت. در مسابقات انتخابی المپیک 12 تیم حضور دارند که در دو گروه هشت و چهار تیمی به صورت جداگانه برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنند.

تیم ملی والیبال ایران در گروه هشت تیمی با تیم های استرالیا، چین، ژاپن (میزبان)، ونزوئلا، کانادا، لهستان و فرانسه برای چهار سهمیه المپیک که به تیم های اول تا سوم و بهترین تیم آسیایی تعلق می‌گیرد، مسابقه خواهد داد.

مسابقات والیبال مردان المپیک 2016 برزیل با حضور 12 تیم برگزار می‌شود که تاکنون حضور تیم‌های آمریکا، ایتالیا، آرژانتین، روسیه، کوبا، مصر و برزیل به عنوان میزبان قطعی شده است.
منبع : فردا
website tracking