۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹

ویدئو: نهایت قساوت قلب پدر تروریست در قبال فرزند

ویدئو: نهایت قساوت قلب پدر تروریست در قبال فرزند
در ویدئویی تازه دختربچه‌ عامل انفجار در ایستگاه پلیس در مشق، از سوی مردی که احتمالاً پدرش است، برای انجام این عمل تروریستی تشویق می شود.

به‌تازگی ویدئویی منتشر شده که در آن نشان داده می‌شود دختربچه‌ عامل انفجار در ایستگاه پلیس دمشق از سوی مردی که احتمالاً پدرش است، آموزش‌های لازم را برای نحوۀ انجام عملیات انتحاری خود می‌بیند.

در این ویدئو می‌بینیم که پدر و مادر دو کودک 7 و 9 ساله با تشویق دو فرزند دختر خود به انجام عملیات تروریستی و کشتن افرادی که آنها «کفار» می خوانند، به آنها به عنوان پاداش این عمل «بهشت» را وعده می دهند. 

به گزارش برخی رسانه های سوری، یکی از دو دختری که تصویر وی در این ویدئو نمایش داده می شود، دختری 7 ساله بوده، که چند ساعت بعد از ضبط این تصاویر و پس از حضور در یک ایستگاه پلیس در دمشق، جلیقه انفجاری وی از راه دور منفجر می شود. 

مادر با کودکان خود وداع می‌کند

در این ویدئو مرد روبروی دوربین نشسته و پشت سر وی یک پرچم سیاه و سفید بر دیوار آویزان است. او دخترها را در آغوش خود نشانده و با گفتن جملاتی دربارۀ حملات انتحاری، آن‌ها را شستشوی مغزی می‌دهد.

شخصی که پشت دوربین است از زن و کودکان سؤالاتی دربارۀ انجام حملۀ انتحاری می‌پرسد. آن‌ها می‌گویند از انجام این کار هیچ ترسی ندارند.

هر دوی دخترها کمی بعد با لباس زمستانی و کلاه‌های بافتنی در تصویر ظاهر می‌شوند و پس‌ازآنکه مادرشان سفارش‌های لازم را دربارۀ انجام این حمله به آنان می‌کند، آن‌ها را در آغوش می‌گیرد. این دو دختر سپس اتاق را ترک می‌کنند.

هنوز مشخص نیست که دختر بزرگتر نیز در اجرای عملیات انتحاری شرکت کرده است یا خیر. ولی مادرشان با هر دو کودک خداحافظی می‌کند.

یک ایستگاه پلیس در دمشق که دختربچه‌ای 7 ساله روز جمعه 26 آذر خود را در آنجا منفجر کرد

 در تاریخ 16 دسامبر (26 آذر)، دختربچۀ 7 ساله‌ای به‌آرامی وارد ایستگاه پلیس دمشق می‌شود و به بهانۀ اینکه گم شده و می‌خواهد از دستشویی  استفاده کند، خود را منفجر می‌کند.

رسانه‌های سوری گزارش داده‌اند زن و مردی که در ویدئو دیده می‌شوند زن و شوهر و والدین آن دو کودک هستند. آن‌ها همچنین یکی از کودکان را با حملۀ جمعه در دمشق مرتبط می‌دانند.

 

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع «پرس تی‌وی فارسی» بلامانع است.

منبع : پرس تی وی

پربازدیدترین امروز

website tracking