۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۲

با حضور در ستاد مرکزی

اعضای شورای شهر تبریز از کاندیدای ائتلاف اصولگرایان حمایت کردند

اعضای شورای شهر تبریز از کاندیدای ائتلاف اصولگرایان حمایت کردند
جمعی از اعضای شورای شهر تبریز با حضور در ستاد مرکزی کاندیدای ائتلاف اصولگرایان تبریز، بر حمایت مردم از این کاندیدای دوره دهم مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، شهرام دبیری، رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه همگانی است، اظهار داشت: بنده حمایت خود را از آقای سعیدی اعلام می‌دارم چون که شناخت کاملی از شخصیت ایشان دارم.

وی با بیان اینکه محمد اسماعیل سعیدی از بسیجیان مخلص، متعهد و دلسوز است، تصریح کرد: تبریز نیازمند نماینده‌ای است که توان اخذ امکانات کشوری را داشته و در تدوین قوانین کشوری نقش موثری داشته باشد که این ویژگی‌ها در آقای سعیدی مشهود می‌باشد.

دبیری در قسمت دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به تعامل مناسب سعیدی با مدیران استانی و شورای شهر از عموم شهروندان در خواست کرد در انتخابات پیش روی مجلس از این کاندیدا حمایت‌های لازم را بعمل آورند چرا که تبریز نیازمند نمایندگان توانایی همچون سعیدی است.

سعیدی مهم‌ترین نقش را در موفقیت‌های تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز داشته است

محمدحسین جعفری، نائب رییس شورای شهر تبریز هم در این مراسم، گفت: سعیدی مهم‌ترین نقش را در موفقیت‌های تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز داشته است.

وی با اشاره به آشنایی دیرینه با محمد اسماعیل سعیدی، وی را از الگوهای متعهد، پاک و دلسوز مدیریتی توصیف کرد و افزود: کوچک‌ترین موردی مبنی بر سو استفاده یا هرگونه نکته منفی که بتواند خدشه ای در سلامت و صداقت سعیدی ایجاد کند وجود ندارد که این مهم بخاطر تعصب و روحیه خدمتگزاری ایشان به این شهر و مردم شریف است.

مدیر عامل اسبق تیم فوتبال تراکتور سازی در خصوص حمایت‌های سعیدی از این تیم گفت: سعیدی از حامیان اصلی این تیم بودند، و همواره مشکلات این تیم توسط ایشان حل و فصل می‌گردید که این بخاطر علاقه قلبی ایشان به تیم تراکتورسازی و هواداران میلیونی این تیم نشأت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه سعیدی همواره بر سیاست بومی سازی در باشگاه تاکید داشت تصریح کرد: موفقیت‌های سال‌های نه چندان دور این تیم و راهیابی تراکتورسازی به لیگ قهرمانان آسیا بعد از چندین دهه حاصل خدمات ارزنده ایشان می‌باشد.

جعفری با اعلام اینکه در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شهر شاهد حضور کاندیداهای متعددی هستیم بر حمایت قاطع خود از مهندس سعیدی تاکید و از عموم همشهریان تبریز، آذرشهر، اسکو خواست از این نماینده ارزشی حمایت کنند.

حضور دبیری، جعفری، باغبان، امیرحقیان، اسوتچی و درسخوان برای حمایت از کاندیدای ائتلاف اصولگرایان

دیگر سخنرانان این نشست سردار باغبان، امیر حقیان، مهندس اسوتچی و درسخوان بودند که با اعلام حمایت قاطع از سعیدی خواستار حمایت تمامی اقشار مردم از این کاندیدای دوره دهم مجلس شورای اسلامی شدند.

در این نشست حاج محمد اسماعیل سعیدی با تقدیر از حضور پرشور و پر تعداد حامیان خود در ستاد مرکزی، انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را از مهم‌ترین آزمونهای ملت ایران توصیف و خواستار خلق حماسه ای دیگر در امتداد حماسه 22 بهمن ماه امسال شد.

سعیدی با بیان اینکه حضور میلیونی مردم در انتخابات باعث ناامیدی دشمنان ملت خواهد شد افزود: نتیجه انتخاب اصلح منجر به توسعه عدالت که همان خواسته انقلابی ملت ایران است منجر خواهد شد و برایند آن رفع تبعیض و حل مشکلات و شکوفایی استعدادهای این مرز و بوم خواهد بود.

سعیدی در پایان صحبت‌های خود با قدردانی مجدد از حضور پرشور حامیانش در ستاد مرکزی تصریح کرد: حمایت مردم و ابراز لطف آن‌ها نعمت بزرگی است که خداوند به بنده عطا نموده و بابت این نعمت همواره شاکر خداوند منان می‌باشم.

این نشست با حضور حامیان پر تعداد محمد اسماعیل سعیدی نماینده مجلس نهم و کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس در ستاد مرکزی برگزار شد، میزان ازدحام به حدی بود که بسیاری از همشهریان بصورت ایستاده و در بیرون ساختمان ستاد مرکزی جلسه حضور یافته بودند.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :شهر تبریز
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking